Kariera

1. Dołącz do nas!

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy, w nowe technologie. Nasi pracownicy rozwijają się z nami, uczestnicząc w nowych projektach, zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Jako firma wciąż rośniemy i poszukujemy utalentowanych członków zespołu. Dołącz do nas!
Zachęcamy do przesłania nam Twojego CV na adres: rekrutacja@lenaal.com.pl
Nasze aktualne oferty pracy możesz znaleźć na naszym profilu na portalu Pracuj.pl 

Przebieg rekrutacji

Przebieg procesu rekrutacji krok po kroku:

1. Krok – Aplikowanie
Zachęcamy do przesłania do Nas Twojego CV. Twoja aplikacja trafi do naszej bazy danych, z której korzystamy w pierwszej kolejności w przypadku poszukiwania nowego pracownika.

2. Krok – Selekcja aplikacji
Spośród zgromadzonych aplikacji wybieramy kandydatów spełniających nasze wymagania formalne. Po przedstawieniu wybranych aplikacji odpowiedniemu działowi kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zapraszamy do następnego etapu.

3. Krok – Rozmowa kwalifikacyjna
W przypadku pozytywnego przejścia przez wszystkie poprzednie kroki zapraszamy kandydata na rozmowę kwalifikacyjną. Przeprowadza się ją niezależnie od tego, na jakie stanowisko aplikuje kandydat. Rozmowa kwalifikacyjna jest prowadzona przez przedstawiciela działu personalnego oraz przyszłego bezpośredniego przełożonego kandydata. Rozmowa jest etapem, podczas którego weryfikowane są kompetencje, motywacja i postawa kandydata, a także omawiane jest jego doświadczenie zawodowe.

4. Krok – Decyzja
Po pomyślnym przejściu całego procesu rekrutacyjnego wybieramy kandydata, spełniającego wymogi danego stanowiska. Kandydata informujemy o wyborze telefonicznie lub osobiście, a naszą ofertę składamy w postaci listu intencyjnego.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LENAAL sp. z o.o. sp. j. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie LENAAL sp. z o.o. sp. j. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@lenaal.com.pl

2. Staż absolwencki

 

Roczne staże w Lenaal to propozycja dla osób, które chcą budować doświadczenie i nawiązać dłuższą współpracę z naszą firmą.

Staż jest prowadzony na podstawie umowy o pracę. Stażysta, który pomyślnie przeszedł rozmowę rekrutacyjną jest zatrudniany na 3-miesięczny okres próbny. Po pozytywnej ocenie pracuje dla nas przez kolejne 9 miesięcy. W przypadku pozytywnej oceny po rocznym stażu, może on znaleźć zatrudnienie na stałe.

Nasz program dedykowany jest dla absolwentów i studentów ostatniego roku. Oferujemy intensywny rozwój, realizację ciekawych, niezależnych projektów oraz szansę na stałe zatrudnienie. Staż jest czasem przygotowania do samodzielnego wykonywania zadań w ramach danego stanowiska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@lenaal.com.pl, w tytule wpisując: Staż absolwencki.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LENAAL sp. z o.o. sp. j. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie LENAAL sp. z o.o. sp. j. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@lenaal.com.pl